הפניקס - חברה לביטוח

השוואה בביטוח נסיעות נשים בהריון - מגדל ופספורט

השוואה ביטוח נסיעות לחו"ל לנשים בהריון

הריון זה לא מחלה, אך זה תקופה שבה האישה צריכה לשמור על עצמה יותר מהרגיל ולא לזלזל או להתייחס למצב כאל טריוויאלי. בתקופה זו חשוב שהביטוח נסיעות לחו"ל יכסה את האם וגם את העובר, כדי שאם חלילה משהו משתבש או מגיע למצב חירום, הביטוח יכסה את  כל הטיפולים אשר נדרשים, ובעיקר יעניק שקט נפשי וכלכלי לאם ולמשפחתה.

פוליסת הביטוח מיועדת לנשים בהריון ותפקידה לכסות את כל הסיכונים והתרחישים הכי בלתי צפויים שעלולים להעמיד אתכם במצב לא נעים שבו לא תוכלו לממן טיפול רפואי דחוף, או שתאלצו לשלם המון כסף על בדיקות יקרות או מצב רפואי שמסתבך במפתיע.

מה מיוחד בביטוח לנשים בהריון?

ביטוח נסיעות לחו"ל לנשים בהריון, נותן מענה ומכסה נשים עד שבוע 32, ובמקרים חריגים עם אישורים רפואיים גם עד שבוע 32.6 הוא יכול לכסות. בימינו יותר מאשר מעבר, נשים שלא יכלו להרות מצליחות לעשות זאת בעזרת טיפולי פוריות ונשים מבוגרות יותר מגשימות חלום על אמהות. פוליסות הביטוח מכסות נשים בהריון עד גיל 40.

מקרים מיוחדים אשר דורשים חיתום מיוחד

חיתום זה כאשר אדם נמצא במצב רפואי מיוחד ובשביל שהפוליסה תכסה אותו לכל מקרה רפואי, צריך לקבל אישורים בשביל זה. לפעמים יש החמרות/הגבלות לפוליסה, ולפעמים זה גם לא יאושר.

אישה אשר נמצאת במצב רפואי מיוחד, שעברה טיפולי פוריות, עברה את גיל 40, יש לה הריון מרובה עוברים וכו' צריכה להעביר מסמכים רפואיים שמעידים שאין כל מניעה לטוס ומה מצב ההריון שלה, ורק במידה שהחתם של חברת הביטוח מאשר היא תוכל להיות מבוטחת.

פירוט כיסויי הביטוח לנשים בהריון

ישנם כמה אופציות לביטוח נסיעות לחו"ל לנשים בהריון. ההבדל העיקרי בין הפוליסות הוא בתקרות הכיסויים ובכיסויי הריון שהן נותנות לאם ולפג.

להלן פירוט הכיסויים:

 

פספורט קארד

מגדל

גבול אחריות פוליסה

2,500,000$

1,500,000$

גובה השתתפות עצמית

ללא השתתפות עצמית למקרים רפואיים

השתתפות עצמית של 30$ לכל מקרה

עד שבוע 24

200,000$

200,000$

שבועות 24-32

60,000$ מכסה כל מקרה של האם והפג.

50,000$

 

         

 

צור קשר

עבור לתוכן העמוד